Ogłoszenie

Polub One Manager
Ważne linki:
#1 - Regulamin
#2 - Zapisy i trening
#3 - Mecze Towarzyskie
#4 - Kluby
#5 - Gazetka "Daily One"
#6 - Transfery
#7 - I Liga
#8 - II Liga
#9 - Urlop

#1 2011-12-07 11:18:11

Arti1

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-21
Posty: 50
Punktów :   

Daily One #3

http://i40.tinypic.com/bg721g.png



Remis na Bernabeu


Czy FC Barcelona prowadzona w tym sezonie przez Barta Simpsona ma się czego bać? Co prawda ostatni mecz z Realem był tylko towarzyskim, ale wszystko po kolei. Na początku spotkania to Barcelona miała przewagę, w 22. minucie ją wykorzystali, a dokładniej Xavi który podarował Alexisowi Sanchezowi ładne podanie, które ten zamienił na gola. Mecz jednak później zmienił się diametralnie, Real był tym "lepszym" zespołem, aż wkrótce w 73. minucie gola strzelił Kaka. Piłkę zaserwował mu Cristiano Ronaldo, pokazując, że nie jest piłkarskim egoistą. Do końca meczu wynik się nie zmienił. Gracze Blaugrany po swoim golu zachowywali się jakby zgubieni. Muszą nad tym jeszcze popracować.
Real Madryt 1-1 FC Barcelona



Pomeczowe konferencje


Jakub Milewski-
Gra naszego zespołu była zadowalająca, mieliśmy dużo okazji strzeleckich, chociaż musimy nad wykorzystywaniem popracować. Ogólnie mecz w wykonaniu Realu Madryt stawiam na plus
Bart Simpson-
Na początku spotkania miałem wrażenie, że Real odpuścił to spotkanie. Jednak myliłem się. Real był dobrze przygotowany do tego spotkania. Na następne spotkanie musimy się bardziej przygotować



Sponsorzy już dostępni


W grze dostępni już są sponsorzy odzieżowi. W "Wyposażeniu Klubowym" można podpisać kontrakt z którąś firmą i wysłać do Artiego PW z wzorem koszulki. W temacie "Sponsorzy odzieżowi" zostały przedstawione także koszty dodatnie i ujemne.

Offline

 
TOP50 Gry TOP 30 - Via WWW | GRY ONLINE | MMO | MMORPG Tylko piłka nożna

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.f1polskaliga.pun.pl www.fazanacodzien.pun.pl www.kszoryultras.pun.pl www.chavala.pun.pl www.apocalypticshinobi.pun.pl